כסא אוכל נייד – סקירת מוצר: כיסכסא, כסא אוכל לתינוק

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב skype
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print
שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב skype
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כולנו רוצים שהפעוטות ישבו איתנו בשולחן ויאכלו כמו גדולים. בבית יש לנו כסאות אוכל מושקעות עם מגש וגב מתכונן, אבל אנחנו לא יכולים לקחת כסא אוכל לתינוק איתנו לחו״ל. אמנם יש בוסטרים קטנים יותר, אבל מכל הציוד שעלינו לקחת איתנו לחופשה, הדבר האחרון שאנחנו רוצים לקחת הוא כסא אוכל מגושם. ברוב העולם, תוכלו לבקש כסאות אוכל במסעדות, אבל יצא לנו מספר פעמים להגיע למסעדות שבהם לא היה דבר לפעוטה שלנו. במקרים אלו, היה לנו בתיק כסא אוכל נייד של כיסכסא – המצאה ישראלית גאונית.

הכיסכסא – המוכר בשמו באנגלית Sack n’ Seat – הוא מושב שעשוי מבד שמתלבש על כסאות רגילות בצורה בטוחה עם קליפסים חזקים ומתכווננים. הכיסכסא מחזיק את הילד כמו קנגורו בפאוץ׳. המושב מאוד חזק ויכול להתמודד עם הרבה – ותאמינו לי, הבכורה שלי העבירה את פיסת הבד הזאת הרבה. הבד מתלבש מסביב לאגן של הפעוט וגם מעל הכתפיים, מה שמנטרל אותו (יחסית) כדי שלא יוכל לברוח או ליפול. חשוב לציין שזה כן מחובר לכסא, כלומר אם הפעוט ממש משתולל והכסא מתנדנד, הפעוט עלול ליפול. את הכיסכסא ניתן לכבש והוא מתקפל לגודל של פאוץ קטן מאוד שנכנס בקלות לתיק.

כסא אוכל נייד לתינוק – מפרט טכני:

  • גיל – סביבות חצי שנה (או כשהתינוק יכול לשבת ללא עזרה) עד גיל שנתיים וחצי (למרות שזה בחיים לא יקרה בגיל כזה).
  • משקל מרבי – אין
  • משקל: 0.7 ק״ג

מה שאנחנו אוהבים בכיסכסא:

  • ניתן לכבס בקלות אז לא צריך לדאוג כשמתלכלך
  • מתקפל לפאוץ׳ קטן שנכנס לכל תיק
  • נסגר בצורה בטוחה ומתאים לרוב התינוקות
  • המושב מתאים לרוב הכיסאות (חוץ מאלו עם גב מאוד גבוה)

לסיכום, הכיסכסא מאוד קטן ונוח לטיולים. הוא חזק ואיכותי, קל לנקות אותו והוא מתקפל מספיק קטן כדי להכנס לכל תיק. המינוס היחיד שלו מבחינתי הוא שהוא לא מגביה את התינוק כדי שיגיע לגובה השולחן. אנחנו פתרנו את הבעיה הזאת על ידי קיפול סוודר או מעיל ששמנו מתחת לתינוקת. מבחינת כסא אוכל לתינוק, זה לגמרי חלופה מצויינת עבורנו.

מחפשים טיסות זולות? הנה מדריך שיסביר לכם איך למצוא טיסות זולות ב Skyscanner. מחפשים מלונות מומלצים? הנה רשימת מלונות מומלצים למשפחות. וכך תמצאו דירות באיירבנב.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב skype
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

תאמו לכם בית מלון

הכנסו לקבוצה הבלעדית

עשו לנו לייק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הרשמו לקבל מידע על הטבות, הנחות, תחרויות ומסלולים חדשים