וויז אייר – חוקי הכבודה החדשים – כל מה שאתם צריכים לדעת

אחרי הפוסט הקודם על החוקים החדשים של ראיין אייר גיליתי שרובנו לא מודעים לעובדה ש-Wizz Air שינו, גם הם, את חוקי הכבודה (לטובה). החל מ-29 באוקטובר, וויז אייר יעלו את גודל כבודת היד המותר בחינם כדי ליישר קו עם חברות הלאו קוסט האחרות.

כידוע לכולם, המינוס העיקרי של וויז אייר היה, עד כה, ההגבלה של כבודת היד לגודל של תיק גב קטן. מי שרצה לקחת טרולי, כלומר יותר מיומיים של בגדים, נאלץ לשלם על טרולי בתוספת תשלום. המחירים של וויז אייר בכללי מאוד נמוכים כך שרוב הזמן עדיין מאוד השתלם לטוס דרכם אבל המחסום הפסיכולוגי גדול ועבור הרבה נוסעים, במיוחד בערים בינלאומיות עם עשרות טיסות לאו קוסט לבחירה.

מה הגודל שמרשים וויז אייר החל מה-29 באוקטובר?

עכשיו תוכלו לקחת טרולי או תיק בגודל של  55x40x23.

האם זה כולל טיסות שהוזמנו לפני ה-29 באוקטובר?

כן, כל מי שטס החל מה-29 באוקטובר יוכל לקחת איתו תיק בגודל החדש.

מה אם כבר שילמתי על תיק גדול?

וויז אייר הודיעו שיחזירו את הכסף על הגדלת הכבודה למי שהזמין ושילם מראש. לא רק זה – הם יחזירו 120% מהמחיר ששילמתם!

איך מקבלים החזר כספי על התיק שכבר שילמתי עליו?

וויז אייר יחזירו לכם 120% מהמחיר ששילמתם על הגדלת התיק. כלומר, אם שילמתם $10 על התיק, תקבלו בחזרה $12. נשמע כמו דיל מצויין! את הכסף Wizz Air יחזיר לכם ישירות לחשבון שלכם בוויז אייר לשימוש עתידי.

האם יש הגבלת משקל על התיק?

כן, אבל הגבלה היא 10 ק״ג, כלומר הם מיישרים קר עם ראיין אייר ונותנים 2 ק״ג יותר מאשר אפ של אלעל. לעומת זאת, איזי ג׳ט עדיין נותנים משקל ללא הגבלה.

האם יש עוד משהו שאנחנו צריכים לדעת?

כן. וויז אייר רוצים שכולם ידעו שהמטוסים, בכל זאת, קטנים יחסית ולכן לא בטוח שכל הטרולים יוכלו לעלות איתכם למטוס. כדי לוודא שהתיק/טרולי שלכם יעלה איתכם לטוס, תוכלו לשלם על כרטיס פריוריטי בין 5-10 יורו לכיוון. מי שמשלם על פריוריטי יוכל גם לקחת עוד תיק קטן נוסף. גם פה וויז אייר מיישרים קו עם ראיין אייר, למרות שטכנית ההכרזה של וויז אייר כל חוקי הכבודה החדשים היתה לפני ההכרזה של ראיין אייר. כשלא יהיה יותר מקום במטוס לתיקים, וויז אייר ישלחו את התיקים שלכם בחינם לבטן המטוס.

מה לגבי הכבודה הרגילה?

החל מה-29 באוקטובר,  Wizz Air יתנו בחירה בין שני משקלים של כבודה בתשלום, 20 ק״ג ו-32 ק״ג. את המחשבון תוכלו למצוא פה.

אז מה השורה התחתונה?

בשורה התחתונה, יש פה שיפור עצום בשירות שמלכתחילה היה מצויין. וויז אייר מיישרים קו עם חברות הלאו קוסט האחרות.

מחפשים טיפים שווים לטיסות עם ילדים? 

הרשמו לניוזלטר
הרשמו לקבל מסלולים, עדכונים וטיפים לגבי טיולים בחו״ל עם ילדים. בנוסף, תוכלו לקבל עדכונים כשנפתחים תאריכים חדשים לטיסות לאו קוסט.
לעולם לא נחלוק את המייל שלך עם צד שלישי

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: